Aukcja 4 / 608

USD/PLN: 1.680 | EUR/PLN: 2.020 | data: 22-05-1993
Jesteś w: A4  LITERATURA

L. Herinek- Österreichische Münzprägungen Ferdinand II und Ferdinand III als Erzherzog und Kaiser von 1592-1657, 666 str. z ilustracjami w tekście, Wiedeń 1984, oprawa zielone płótno

Numer: 608
Opis: L. Herinek- Österreichische Münzprägungen Ferdinand II und Ferdinand III als Erzherzog und Kaiser von 1592-1657, 666 str. z ilustracjami w tekście, Wiedeń 1984, oprawa zielone płótno
Stan: ,
Data sprzedaży: 22-05-1993
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: 105 zł
Ilość odsłon: 850