Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
1088 | ROSJA Katarzyna II, -medal za dzielność wykazaną podczas zdobycia Oczakowa 1788 r., srebro 45 x 25 mm, Diakow 210.2 (R3), nowodieł, patyna, rzadki |
1 500 zł 1 200 zł
1089 | ROSJA Mikołaj I, -medal za zdobycie Warszawy w 1831 roku, srebro 26 mm, Diakow 498.2 R1, ciemna patyna |
II+ EF+ |
1 500 zł 3 800 zł
1090 | ROSJA medal za stłumienie powstania na Węgrzech i w Transylwanii 1849, srebro 29 mm, Diakow 589.1, ciemna patyna |
II+ EF+ |
800 zł 2 900 zł
1091 | ROSJA Aleksander II, -medal za wojnę krymską1853-1856, brąz 29.6 mm, Diakow 654.2 R1 |
II- EF- |
300 zł | |
1092 | ROSJA żeton Cesarskiego Związku Myśliwskiego 1872, na stronie odwrotnej wygrawerowany napis Hrabia Jan Tarnowski, nr. 1231, srebro 31 x 24 mm, emalia |
1 000 zł 800 zł
1093 | ROSJA Aleksander III, -medal na pamiątkę panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro 28 mm, Diakow 1094.1, ładnie zachowany, patyna |
I- UNC- |
400 zł 320 zł
1094 | ROSJA medal na pamiątkę panowania Aleksandra III 1881-1894, srebro 28 mm, Diakow 1094.1, ładnie zachowany |
I- UNC- |
250 zł 360 zł
1095 | ROSJA Mikołaj II, -krzyż św. Jerzego 4 stopień, na stronie odwrotnej numer 256 429, srebro 32.6 x 32.6 mm, Diakow 1132.4 R1, patyna |
1 000 zł | |
1096 | ROSJA krzyż św. Jerzego 4 stopień, na stronie odwrotnej numer 983 025, srebro 34 x 34 mm, Diakow 1132.4 R1, dokompletowana zawieszka |
1 000 zł | |
1097 | ROSJA medal za Dzielność 4 stopień, na stronie odwrotnej numer 86507, srebro 28 mm, Diakow 1133.10 R2, wymienione uszko |
III VF |
600 zł | |
1098 | ROSJA medal za Gorliwość, srebro 28 mm, Diakow 1138.7, drobne uszkodzenia, nierównomierna patyna |
300 zł | |
1099 | ROSJA żeton z okazji koronacji Mikołaja II, 1896, srebro, 42 x 29 mm, emalia, zawieszka z puncami, ładny egzemplarz |
II- EF- |
1 250 zł | |
1100 | ROSJA krzyż na 300-lecie Domu Romanowych, srebro 52 x 39 mm, na stronie odwrotnej punce, emalia, brak czapki Monomacha, Andolenko 902, Patrikiew-Bojnowicz 14.2 str. 340 |
500 zł 700 zł
1101 | ROSJA medal na 100-lecie bitwy pod Borodino, 1812-1912, jasny brąz złocony 28 mm, zawieszka, Diakow 1527.3, ładnie zachowany |
400 zł | |
1102 | ROSJA medal za wspaniale wypełnioną prace przy mobilizacji 1914 roku, jasny brąz, 28 mm, zawieszka, Diakow 1572.1 |
III VF |
300 zł |