Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA
1075 POLSKA
Aleksander III, -odznaka sołtysa guberni kaliskiej, 19.02.1864, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz, patyna
III+/II-
VF+/EF-
500 zł
400 zł
1076 POLSKA
odznaka sołtysa guberni warszawskiej, 19.02.1864, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz, patyna
500 zł
400 zł
1077 POLSKA
krzyż Żałoby Narodowej, na stronie głównej napis 25 / 27 Lut / PAMIĄTKA / 8 KWIETNIA 1861, na stronie odwrotnej gałązka laurowa w koronie cierniowej i napis WARSZAWA,..
750 zł
2 500 zł
1078 POLSKA
krzyżyk na pamiątkę Powstania Styczniowego z uszkiem i napisem WARSZAWA 1863, na stronie głównej przymocowany orzeł Królestwa Polskiego w owalnej obwódce, mosiądz 51 ..
300 zł
1 450 zł
1079 POLSKA
Mikołaj II, żeton na XX-lecie Towarzystwa Wzajemnej Pomocy Pracowników Handlowych i Przemysłowych w Warszawie 1885-1905, srebro 32 x 23.4 mm, punce na uszku, emalia
400 zł
440 zł
1080 POLSKA
II Rzeczpospolita, -odznaka pamiątkowa Związku Byłych Uczestników Wojskowej Straży Kolejowej 1918-1919 1920, brąz 36 x 36 mm, Stela 19.25, brak nakrętki
150 zł
520 zł
1081 POLSKA
odznaka pamiątkowa 2 Polskiego Korpusu \Krzyż Kaniowski 1918, biały metal posrebrzany 41 x 43 mm Stela 6.17.b
500 zł
950 zł
1082 POLSKA
odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Rezerwy Piechoty nr 7a, mosiądz złocony, 30 x 30 mm, emalia, na stronie odwrotnej sygnatura Nagalski / Warszawa, nakrętka sygno..
150 zł
520 zł
1083 POLSKA
odznaka pamiątkowa 4 kujawskiego pułku artylerii lekkiej wersja wcześniejsza 1918 PAP 1920, biały metal oksydowany 43 x 35 mm, emalia, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk
250 zł
1084 POLSKA
odznaka Policji Państwowej, z numerem 1475, mosiądz srebrzony, średnica 50 mm, podkładka mosiężna z napisem POLICJA PAŃSTWOWA 1475 / XIII, nakrętka sygnowana J. Chyli..
700 zł
650 zł
1085 POLSKA
żeton Związku Jeździeckiego \Sport Konny\" Oficerów Artylerii Konnej
300 zł
360 zł
1086 POLSKA
odznaka sołtysa, dwa różne typy, na stronie odwrotnej sygnatury BR. ŁOPIEŃSCY / Warszawa, mosiądz, średnica 57 i 55 mm, nakrętki niesygnowane, razem 2 sztuki
600 zł
1087 POLSKA
PRL, odznaka sołtysa (różne odmiany), mosiądz 40 mm -zapięcie na agrafkę i mosiądz 44 mm -mocowanie na nakrętkę, razem 2 sztuki
125 zł
350 zł