Aukcja nr 39
USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
1075 | POLSKA Aleksander III, -odznaka sołtysa guberni kaliskiej, 19.02.1864, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
500 zł 400 zł
1076 | POLSKA odznaka sołtysa guberni warszawskiej, 19.02.1864, z zawieszką na łańcuchu, mosiądz, patyna |
500 zł 400 zł
1077 | POLSKA krzyż Żałoby Narodowej, na stronie głównej napis 25 / 27 Lut / PAMIĄTKA / 8 KWIETNIA 1861, na stronie odwrotnej gałązka laurowa w koronie cierniowej i napis WARSZAWA,.. |
II+ EF+ |
750 zł 2 500 zł
1078 | POLSKA krzyżyk na pamiątkę Powstania Styczniowego z uszkiem i napisem WARSZAWA 1863, na stronie głównej przymocowany orzeł Królestwa Polskiego w owalnej obwódce, mosiądz 51 .. |
II+ EF+ |
300 zł 1 450 zł
1079 | POLSKA Mikołaj II, żeton na XX-lecie Towarzystwa Wzajemnej Pomocy Pracowników Handlowych i Przemysłowych w Warszawie 1885-1905, srebro 32 x 23.4 mm, punce na uszku, emalia |
400 zł 440 zł
1080 | POLSKA II Rzeczpospolita, -odznaka pamiątkowa Związku Byłych Uczestników Wojskowej Straży Kolejowej 1918-1919 1920, brąz 36 x 36 mm, Stela 19.25, brak nakrętki |
II- EF- |
150 zł 520 zł
1081 | POLSKA odznaka pamiątkowa 2 Polskiego Korpusu \Krzyż Kaniowski 1918, biały metal posrebrzany 41 x 43 mm Stela 6.17.b |
I UNC |
500 zł 950 zł
1082 | POLSKA odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Rezerwy Piechoty nr 7a, mosiądz złocony, 30 x 30 mm, emalia, na stronie odwrotnej sygnatura Nagalski / Warszawa, nakrętka sygno.. |
150 zł 520 zł
1083 | POLSKA odznaka pamiątkowa 4 kujawskiego pułku artylerii lekkiej wersja wcześniejsza 1918 PAP 1920, biały metal oksydowany 43 x 35 mm, emalia, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk |
I UNC |
250 zł | |
1084 | POLSKA odznaka Policji Państwowej, z numerem 1475, mosiądz srebrzony, średnica 50 mm, podkładka mosiężna z napisem POLICJA PAŃSTWOWA 1475 / XIII, nakrętka sygnowana J. Chyli.. |
III VF |
700 zł 650 zł
1085 | POLSKA żeton Związku Jeździeckiego \Sport Konny\" Oficerów Artylerii Konnej |
300 zł 360 zł
1086 | POLSKA odznaka sołtysa, dwa różne typy, na stronie odwrotnej sygnatury BR. ŁOPIEŃSCY / Warszawa, mosiądz, średnica 57 i 55 mm, nakrętki niesygnowane, razem 2 sztuki |
600 zł | |
1087 | POLSKA PRL, odznaka sołtysa (różne odmiany), mosiądz 40 mm -zapięcie na agrafkę i mosiądz 44 mm -mocowanie na nakrętkę, razem 2 sztuki |
125 zł 350 zł