Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  ODZNACZENIA I ODZNAKI
1095 ROSJA
Mikołaj II, -krzyż św. Jerzego 4 stopień, na stronie odwrotnej numer 256 429, srebro 32.6 x 32.6 mm, Diakow 1132.4 R1, patyna
1 000 zł
1096 ROSJA
krzyż św. Jerzego 4 stopień, na stronie odwrotnej numer 983 025, srebro 34 x 34 mm, Diakow 1132.4 R1, dokompletowana zawieszka
1 000 zł
1097 ROSJA
medal za Dzielność 4 stopień, na stronie odwrotnej numer 86507, srebro 28 mm, Diakow 1133.10 R2, wymienione uszko
600 zł
1098 ROSJA
medal za Gorliwość, srebro 28 mm, Diakow 1138.7, drobne uszkodzenia, nierównomierna patyna
300 zł
1099 ROSJA
żeton z okazji koronacji Mikołaja II, 1896, srebro, 42 x 29 mm, emalia, zawieszka z puncami, ładny egzemplarz
1 250 zł
1100 ROSJA
krzyż na 300-lecie Domu Romanowych, srebro 52 x 39 mm, na stronie odwrotnej punce, emalia, brak czapki Monomacha, Andolenko 902, Patrikiew-Bojnowicz 14.2 str. 340
500 zł
700 zł
1101 ROSJA
medal na 100-lecie bitwy pod Borodino, 1812-1912, jasny brąz złocony 28 mm, zawieszka, Diakow 1527.3, ładnie zachowany
400 zł
1102 ROSJA
medal za wspaniale wypełnioną prace przy mobilizacji 1914 roku, jasny brąz, 28 mm, zawieszka, Diakow 1572.1
300 zł
1103 ROSJA SOWIECKA
medal za zdobycie Wiednia, mosiądz 32 mm, brak wstążki, rzadki
250 zł