Aukcja nr 38

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
986 ROSJA SOWIECKA
order Lenina z mocowaniem na śrubę, złoto i platyna, 43.50 g wraz z nakrętką, na stronie odwrotnej numer 16455, Sańko str 80, ładnie zachowany egzemplarz, rzadki
4 000 zł
6 400 zł
987 ROSJA SOWIECKA
odznaka 15-lecia WCzK - GPU, 1917-1932, srebro, 44x26 mm, na stronie odwrotnej numer 1626, odznaka kompletna z podkładką i nakrętką, Sańko str 384, ładnie zachowany e..
1 000 zł
2 800 zł
988 ROSJA SOWIECKA
odznaka Bohatera Wojny Ojczyźnianej, II klasa, II wariant, na stronie odwrotnej numer 863557, srebro, 46 mm, sierp i młot -złoto, Sańko s 93, lekko uszkodzona emalia
400 zł
989 ROSJA SOWIECKA
odznaka Bohatera Wojny Ojczyźnianej, II klasa, wariant Wzór 1985, na stronie odwrotnej numer 2007158, srebro 46 mm, sierp i młot złocone, Sańko s 95, bardzo ładnie za..
300 zł