Aukcja nr 38

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
Jesteś w: A38  MEDALE
961 FRANCJA
medal z Henrykiem Walezym (królem Polski), odbitka z pocz. XX w., Aw: Popiersie w zbroi i wieńcu laurowym w prawo, w otoku napis HENRICVS III FRANCORVM ET POL REX, Rw..
500 zł
400 zł
962 ŚLĄSK
medal - plebiscyt 20.03.1921 na Górnym Śląsku, Aw: Głowa wpisana w mapę Górnego Śląska, w polu napis propagandowy, na dole sygn. K.G. (Karl Goetz), Rw: Scena alegoryc..
250 zł
200 zł
963 ROSJA
Mikołaj I 1825-1855, medal nagrodowy dla absolwentów gimnazjum męskiego, bez daty (1835), niesygnowany, Aw: Orzeł carski, Rw: Minerwa z lampką oliwną i wieńcem laurow..
1 000 zł
1 650 zł
964 ROSJA
Aleksander II 1855-1881, medal nagrodowy dla absolwentek żeńskiego gimnazjum, Aw: Portret Marii Aleksandrownej w prawo, poniżej sygn. Mieszczieriakow, w otoku napis, ..
2 000 zł
1 600 zł
965 ROSJA
Aleksander III 1881-1894, medal z Wszechrosyjskiej Wystawy w Moskwie, 1882 r., Aw: Medalion z portretem Aleksandra III w wieńcu, poniżej sygn. Steinman, Rw: Kobieta w..
800 zł
640 zł
966 ROSJA
Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy dla absolwentek gimnazjum żeńskiego, 1916 r., Aw: Portret Mikołaja II w lewo, w otoku napis, Rw: Ogród z winoroślą rozświetlony ..
5 000 zł
28 000 zł