Aukcja 38 / 931

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
Jesteś w: A38  MEDALE  POLSKA

medal chrzestny, autorstwa Franciszka Stuckhart’a 1822-1826 r., Aw: Matka z dzieckiem obok krzyża, po lewej kielich liturgiczny na postumencie, po powyżej napis JEDEN CHRZEST JEDEN BÓG, na dole w odcinku LIST PAWŁA S / DO EFEZ, Rw: Wygrawerowany napis K.S.S. od W.J. D25/4 1865, srebro 27.51 g, tło lekko cyzelowane, rzadki, patyna

Numer: 931
Opis: POLSKA. medal chrzestny, autorstwa Franciszka Stuckhart’a 1822-1826 r., Aw: Matka z dzieckiem obok krzyża, po lewej kielich liturgiczny na postumencie, po powyżej napis JEDEN CHRZEST JEDEN BÓG, na dole w odcinku LIST PAWŁA S / DO EFEZ, Rw: Wygrawerowany napis K.S.S. od W.J. D25/4 1865, srebro 27.51 g, tło lekko cyzelowane, rzadki, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1393