Aukcja 38 / 931
USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
medal chrzestny, autorstwa Franciszka Stuckhart’a 1822-1826 r., Aw: Matka z dzieckiem obok krzyża, po lewej kielich liturgiczny na postumencie, po powyżej napis JEDEN CHRZEST JEDEN BÓG, na dole w odcinku LIST PAWŁA S / DO EFEZ, Rw: Wygrawerowany napis K.S.S. od W.J. D25/4 1865, srebro 27.51 g, tło lekko cyzelowane, rzadki, patyna
Numer: | 931 |
Opis: | POLSKA. medal chrzestny, autorstwa Franciszka Stuckhart’a 1822-1826 r., Aw: Matka z dzieckiem obok krzyża, po lewej kielich liturgiczny na postumencie, po powyżej napis JEDEN CHRZEST JEDEN BÓG, na dole w odcinku LIST PAWŁA S / DO EFEZ, Rw: Wygrawerowany napis K.S.S. od W.J. D25/4 1865, srebro 27.51 g, tło lekko cyzelowane, rzadki, patyna |
Stan: | III+, Good Very Fine |
Cena szacunkowa: | 300 zł |
Cena wywoławcza: | 240 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1515