Aukcja 38 / 921
USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
medal okolicznościowy - pokojowy autorstwa S.Dadlera, 1628 r., Aw: Alegoria Wojny z mieczem i gałązką oliwną, po prawej stronie alegoria Pokoju z ulem i łopatą (z sygn. S D), powyżej duch święty i napis VDMIAE (Verbum Domini Manet in Aeternum), poniżej data MDCXXVII, w otoku napis w dwóch rzędach, Rw: Dziecię Jezus w wieńcu z obłoków, obok po lewej stronie baranek, po prawej lew, Więcek 43, srebro, 52 mm, 32,50 g, drobne uderzenia na rancie i wada blachy, patyna
Numer: | 921 |
Opis: | POLSKA. medal okolicznościowy - pokojowy autorstwa S.Dadlera, 1628 r., Aw: Alegoria Wojny z mieczem i gałązką oliwną, po prawej stronie alegoria Pokoju z ulem i łopatą (z sygn. S D), powyżej duch święty i napis VDMIAE (Verbum Domini Manet in Aeternum), poniżej data MDCXXVII, w otoku napis w dwóch rzędach, Rw: Dziecię Jezus w wieńcu z obłoków, obok po lewej stronie baranek, po prawej lew, Więcek 43, srebro, 52 mm, 32,50 g, drobne uderzenia na rancie i wada blachy, patyna |
Stan: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Data sprzedaży: | 31-05-2008 |
Cena szacunkowa: | 4 000 zł |
Cena wywoławcza: | 3 200 zł |
Cena wylicytowana: | 3 200 zł |
Ilość odsłon: 1518