Aukcja 38 / 921

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
Jesteś w: A38  MEDALE  POLSKA

medal okolicznościowy - pokojowy autorstwa S.Dadlera, 1628 r., Aw: Alegoria Wojny z mieczem i gałązką oliwną, po prawej stronie alegoria Pokoju z ulem i łopatą (z sygn. S D), powyżej duch święty i napis VDMIAE (Verbum Domini Manet in Aeternum), poniżej data MDCXXVII, w otoku napis w dwóch rzędach, Rw: Dziecię Jezus w wieńcu z obłoków, obok po lewej stronie baranek, po prawej lew, Więcek 43, srebro, 52 mm, 32,50 g, drobne uderzenia na rancie i wada blachy, patyna

Numer: 921
Opis: POLSKA. medal okolicznościowy - pokojowy autorstwa S.Dadlera, 1628 r., Aw: Alegoria Wojny z mieczem i gałązką oliwną, po prawej stronie alegoria Pokoju z ulem i łopatą (z sygn. S D), powyżej duch święty i napis VDMIAE (Verbum Domini Manet in Aeternum), poniżej data MDCXXVII, w otoku napis w dwóch rzędach, Rw: Dziecię Jezus w wieńcu z obłoków, obok po lewej stronie baranek, po prawej lew, Więcek 43, srebro, 52 mm, 32,50 g, drobne uderzenia na rancie i wada blachy, patyna
Stan: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Data sprzedaży: 31-05-2008
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Cena wywoławcza: 3 200 zł
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Ilość odsłon: 1398