Aukcja 37 / 1167

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  LITERATURA

M. Gumowski - Numizmatyka Litewska Wieków Średnich, 80 str., 3 tablice, Kraków 1920, twarda oprawa w płótno

Numer: 1167
Opis: M. Gumowski - Numizmatyka Litewska Wieków Średnich, 80 str., 3 tablice, Kraków 1920, twarda oprawa w płótno
Stan: ,
Cena szacunkowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 632