Aukcja 37 / 1164

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  LITERATURA

M. Gumowski - Inflacja za Mieszka III Brakteaty z Anusina, reprint z Wiadomości Numizmatyczno- Archeologicznych, 50 str., ilustracje w tekście, ekslibris L. Kokocińskiego, Kraków 1937, twarda oprawa w płótno

Numer: 1164
Opis: M. Gumowski - Inflacja za Mieszka III Brakteaty z Anusina, reprint z Wiadomości Numizmatyczno- Archeologicznych, 50 str., ilustracje w tekście, ekslibris L. Kokocińskiego, Kraków 1937, twarda oprawa w płótno
Stan: ,
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 738