Aukcja 34 / 916
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Powstanie Styczniowe- wisiorek dwustronny w kształcie kartusza, na stronie głównej Orzeł, na stronie odwrotnej tarcza trójdzielna z herbami Polski, Litwy i Rusi, breloczek w obramowaniu łańcucha, srebro, punca, 3.81 g, emalia, drobne uszkodzenia
Numer: | 916 |
Opis: | Powstanie Styczniowe- wisiorek dwustronny w kształcie kartusza, na stronie głównej Orzeł, na stronie odwrotnej tarcza trójdzielna z herbami Polski, Litwy i Rusi, breloczek w obramowaniu łańcucha, srebro, punca, 3.81 g, emalia, drobne uszkodzenia |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 10-06-2006 |
Cena szacunkowa: | 300 zł |
Cena wywoławcza: | 240 zł |
Cena wylicytowana: | 640 zł |
Ilość odsłon: 1427