Aukcja 34 / 912

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 3.950 | data: 10-06-2006
Jesteś w: A34  VARIA

Powstanie Listopadowe- broszka pamiątkowa w kształcie kartusza z herbami Polski i Litwy umieszczona na tle skrzyżowanej lancy, kosy i proporczyka, srebro złocone, 6.32 g, 43 x 19 mm, na szpilce niewyraźna punca, Grażyna Kieniewiczowa- Pamiątki powstań narodowych, PWN 1988, poz. 42

Numer: 912
Opis: Powstanie Listopadowe- broszka pamiątkowa w kształcie kartusza z herbami Polski i Litwy umieszczona na tle skrzyżowanej lancy, kosy i proporczyka, srebro złocone, 6.32 g, 43 x 19 mm, na szpilce niewyraźna punca, Grażyna Kieniewiczowa- Pamiątki powstań narodowych, PWN 1988, poz. 42
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 10-06-2006
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 650 zł
Ilość odsłon: 1338