Aukcja 33 / 5

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  LITERATURA

R. Grodecki- Przywilej menniczy biskupstwa poznańskiego z r. 1232, 41 str., Poznań 1921, BNP 2208 K. Tymieniecki- Przywilej menniczy biskupstwa poznańskiego z roku 1232 na tle rozwoju immunitetu w XIII w., 24 str., Poznań 1934, dodatkowo M. Gumowski- Prawa mennicze biskupów poznańskich, 4 str. z Kroniki m. Poznania 4, 1926, BNP 2244. twarda oprawa z eleganckim marmurkiem florenckim

Numer: 5
Opis: R. Grodecki- Przywilej menniczy biskupstwa poznańskiego z r. 1232, 41 str., Poznań 1921, BNP 2208 K. Tymieniecki- Przywilej menniczy biskupstwa poznańskiego z roku 1232 na tle rozwoju immunitetu w XIII w., 24 str., Poznań 1934, dodatkowo M. Gumowski- Prawa mennicze biskupów poznańskich, 4 str. z Kroniki m. Poznania 4, 1926, BNP 2244. twarda oprawa z eleganckim marmurkiem florenckim
Stan: ,
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 2279