Aukcja 33 / 31
USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
W. Jażdzewski- Wykopalisko jarocińskie a mianowicie monety Bolesławów czeskich, 56 str., 4 tabl., Poznań 1879, BNP 1048, pieczątka zbioru Jana Sas Zubrzyckiego, twarda oprawa
Numer: | 31 |
Opis: | W. Jażdzewski- Wykopalisko jarocińskie a mianowicie monety Bolesławów czeskich, 56 str., 4 tabl., Poznań 1879, BNP 1048, pieczątka zbioru Jana Sas Zubrzyckiego, twarda oprawa |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 150 zł |
Cena wywoławcza: | 120 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1671