Aukcja 33 / 1075

USD/PLN: 3.290 | EUR/PLN: 3.860 | data: 03-12-2005
Jesteś w: A33  MONETY ZAGRANICZNE  AUSTRIA

Leopold I 1657-1705, talar 1695, Brzeg, Aw: Popiersie cesarza i napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski, dwugłowy i napis wokoło, Herinek 709, Dav. 3304, ślad po zawieszce, w tle na awersie punca kolekcjonera B, rzadki, patyna

Numer: 1075
Opis: AUSTRIA. Leopold I 1657-1705, talar 1695, Brzeg, Aw: Popiersie cesarza i napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski, dwugłowy i napis wokoło, Herinek 709, Dav. 3304, ślad po zawieszce, w tle na awersie punca kolekcjonera B, rzadki, patyna
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1207