Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
szeląg 1499, Dąbie, Dbg 386, patyna szeląg 1499, Dąbie, Dbg 386, patyna
888 POMORZE / Bogusław X 1474-1523
szeląg 1499, Dąbie, Dbg 386, patyna
150 zł
230 zł
podwójny szeląg 1617, Nowopole, Hildisch 208, ładny egzemplarz, patyna podwójny szeląg 1617, Nowopole, Hildisch 208, ładny egzemplarz, patyna
889 POMORZE / Filip Juliusz 1592-1625
podwójny szeląg 1617, Nowopole, Hildisch 208, ładny egzemplarz, patyna
200 zł
220 zł
grosz 1612, Szczecin, Hildisch 60 grosz 1612, Szczecin, Hildisch 60
890 POMORZE / Filip II 1606-1618
grosz 1612, Szczecin, Hildisch 60
100 zł
grosz 1615, Szczecin, Hildisch 63, patyna grosz 1615, Szczecin, Hildisch 63, patyna
891 POMORZE / Filip II 1606-1618
grosz 1615, Szczecin, Hildisch 63, patyna
100 zł
150 zł
grosz 1616, Szczecin, Hildisch 64-odmiana z rozetami pod datą, patyna grosz 1616, Szczecin, Hildisch 64-odmiana z rozetami pod datą, patyna
892 POMORZE / Filip II 1606-1618
grosz 1616, Szczecin, Hildisch 64-odmiana z rozetami pod datą, patyna
125 zł
grosz 1619, Darłowo, Hildisch 284 wariant z rozetą zamiast znaku mennicy, patyna grosz 1619, Darłowo, Hildisch 284 wariant z rozetą zamiast znaku mennicy, patyna
893 POMORZE / Bogusław XIV (1617) 1620-1637
grosz 1619, Darłowo, Hildisch 284 wariant z rozetą zamiast znaku mennicy, patyna
125 zł
100 zł
dwudukat 1697, Szczecin, Aw: Popiersie, Rw: Insygnia koronne, Ahlström 60, Fr. 2117, złoto, 6.95 g.. dwudukat 1697, Szczecin, Aw: Popiersie, Rw: Insygnia koronne, Ahlström 60, Fr. 2117, złoto, 6.95 g..
894 POMORZE / Karol XI 1660-1697
dwudukat 1697, Szczecin, Aw: Popiersie, Rw: Insygnia koronne, Ahlström 60, Fr. 2117, złoto, 6.95 g, ślad po uchu, pęknięty krążek, rzadki
III-
VF-
8 000 zł
7 700 zł