Aukcja nr 31
USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
234 | ŚLĄSK księstwo głogowskie- Henryk III 1273-1309, kwartnik men. Namysłów, Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami, napis w otoku, Rw: Półksiężyc i gwiazda, Fbg 227, 18.5-19 mm,.. |
III VF |
4 000 zł 3 200 zł
235 | ŚLĄSK księstwo głogowsko-żagańskie, halerz miasta Kożuchowa, XV w., Aw: Gotycka litera M, Rw: Wieża, Fbg 267, 0.26 g |
III VF |
150 zł 320 zł
236 | ŚLĄSK księstwo opolskie, brakteat XV w.; Herb Opola, Fbg 485, 0.34 g, patyna |
200 zł | |
237 | ŚLĄSK księstwo opolskie, brakteat XV w.; Orzeł, Fbg 483, 0.18 g, patyna |
III VF |
150 zł | |
238 | ŚLĄSK Dolny Śląsk, brakteat I poł. XIII w. ; Półpostać na wprost, po bokach dwa krzyże, Fbg 85, 17.5 mm, 0.20 g. |
700 zł 820 zł
239 | ŚLĄSK brakteat nieokreślony; Głowa, po bokach kolumna, proporzec, u góry krzyż, Fbg 518, 17.5 mm, 0.18 g |
600 zł 480 zł