Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK
księstwo głogowskie- Henryk III 1273-1309, kwartnik men. Namysłów, Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzy.. księstwo głogowskie- Henryk III 1273-1309, kwartnik men. Namysłów, Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzy..
234 ŚLĄSK
księstwo głogowskie- Henryk III 1273-1309, kwartnik men. Namysłów, Aw: Orzeł z rozpostartymi skrzydłami, napis w otoku, Rw: Półksiężyc i gwiazda, Fbg 227, 18.5-19 mm,..
4 000 zł
3 200 zł
księstwo głogowsko-żagańskie, halerz miasta Kożuchowa, XV w., Aw: Gotycka litera M, Rw: Wieża, Fbg.. księstwo głogowsko-żagańskie, halerz miasta Kożuchowa, XV w., Aw: Gotycka litera M, Rw: Wieża, Fbg..
235 ŚLĄSK
księstwo głogowsko-żagańskie, halerz miasta Kożuchowa, XV w., Aw: Gotycka litera M, Rw: Wieża, Fbg 267, 0.26 g
150 zł
320 zł
księstwo opolskie, brakteat XV w.; Herb Opola, Fbg 485,  0.34 g, patyna
236 ŚLĄSK
200 zł
księstwo opolskie, brakteat XV w.; Orzeł, Fbg 483, 0.18 g, patyna
237 ŚLĄSK
150 zł
Dolny Śląsk, brakteat I poł. XIII w. ; Półpostać na wprost, po bokach dwa krzyże, Fbg 85, 17.5 mm,..
238 ŚLĄSK
Dolny Śląsk, brakteat I poł. XIII w. ; Półpostać na wprost, po bokach dwa krzyże, Fbg 85, 17.5 mm, 0.20 g.
700 zł
820 zł
brakteat nieokreślony; Głowa, po bokach kolumna, proporzec, u góry krzyż, Fbg 518, 17.5 mm, 0.18 g
239 ŚLĄSK
600 zł
480 zł