Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  ORDERY I ODZNAKI  POLSKA 1918-1939
1164 POLSKA 1918-1939
Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III klasa), 55x55 mm, oryginalna wstążka, minimalna wada emalii ale ładnie zachowany
1 500 zł
1165 POLSKA 1918-1939
Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1933, wtórnik, srebro, 39x39 mm, państwowa punca srebra \2\" i imiennik K G (Kazimierz Gajewski)
1 500 zł
1166 POLSKA 1918-1939
Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1933, miedź srebrzona (drobne przetarcia), nr 7523, 38x38 mm, wstążka
1 250 zł
1 800 zł
1167 POLSKA 1918-1939
Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1920-1921, miedź, nr 4656, wstążka, srebrzenie niemal całkowicie wytarte
1 000 zł
1 000 zł
1168 POLSKA 1918-1939
Medal 3-go Maja, srebro, 30 mm, nr 3243, wstążka nietypowa
300 zł
600 zł
1169 POLSKA 1918-1939
oficerska odznaka pamiątkowa 77 pułku piechoty, wersja późniejsza na słupku z nakrętką (niesygnowaną), srebro, emalia, 40 x 43 mm, Filipow s. 65
600 zł
1 250 zł
1170 POLSKA 1918-1939
oficerska odznaka pamiątkowa 3 pułku saperów, mosiądz emalia, 49.5x39.5 mm, brak nakrętki, rzadka
400 zł
820 zł
1171 POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa pilota, mosiądz srebrzony, nr 374, nakrętka sygnowana J. KNEDLER, ładna stara patyna
500 zł
620 zł
1172 POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Artylerii w Toruniu, mosiądz srebrzony, 39x29 mm, nakrętka R.DALKOWSKI / TORUŃ, rzadka
1 250 zł
1173 POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Kursu Wojskowego dla oficerów (Koło Wojskowe na Politechnice Warszawskiej), srebro, 35.5x24.5 mm, państwowa punca srebra \2\" i imiennik WG w ligat..
1 000 zł
1174 POLSKA 1918-1939
Przysposobienie Wojskowe Odznaka Komendancka, mosiądz, 36x36 mm, emalia, nakrętka W(iktor) GONTARCZYK WARSZAWA / ul. MIODOWA No 19, ładnie zachowany egzemplarz
350 zł
280 zł
1175 POLSKA 1918-1939
odznaka honorowa (gwiazda) O(gólnego) Z(wiązku) P(odoficerów) R(ezerwy), mosiądz srebrzony, nr 36, emalia, nakrętka niesygnowana, ładnie zachowany egzemplarz
800 zł
1176 POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Wojskowej Straży Kolejowej 1927, mosiądz srebrzony i złocony, 54.5x54.5 mm, emalia, nakrętka sygnowana S.LIPCZYŃSKI / WARSZAWA, Stela 14.2.27.a, ła..
500 zł
720 zł
1177 POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Związku Obrońców Kresów Wschodnich 1932, (I klasa), biały metal srebrzony, 49x49 mm, emalia, nr 56, nakrętka sygnowana J(ózef) CHYLIŃSKI / WARSZAWA..
1 000 zł
1 400 zł
1178 POLSKA 1918-1939
pamiątkowy medal byłej armii gen. J. Hallera, brąz, 40 mm, wstążka, rzadki medal z ładną starą patyną
300 zł
400 zł
1179 POLSKA 1918-1939
odznaka sołtysa wykonana z Zakładzie Braci Łopieńskich w Warszawie, mosiądz, 56 mm, częściowo wytarte srebrzenie na Orle, brak nakrętki
400 zł