Aukcja nr 31

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  ORDERY I ODZNAKI  POLSKA 1918-1939
Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III klasa), 55x55 mm, oryginalna wstążka, minimalna wa.. Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III klasa), 55x55 mm, oryginalna wstążka, minimalna wa..
1164 POLSKA 1918-1939
Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski (III klasa), 55x55 mm, oryginalna wstążka, minimalna wada emalii ale ładnie zachowany
1 500 zł
Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1933, wtórnik, srebro, 39x39 mm, państw.. Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1933, wtórnik, srebro, 39x39 mm, państw..
1165 POLSKA 1918-1939
Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1933, wtórnik, srebro, 39x39 mm, państwowa punca srebra \2\" i imiennik K G (Kazimierz Gajewski)
1 500 zł
Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1933, miedź srebrzona (drobne przetarci.. Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1933, miedź srebrzona (drobne przetarci..
1166 POLSKA 1918-1939
Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1933, miedź srebrzona (drobne przetarcia), nr 7523, 38x38 mm, wstążka
1 250 zł
1 800 zł
Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1920-1921, miedź, nr 4656, wstążka, sre.. Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1920-1921, miedź, nr 4656, wstążka, sre..
1167 POLSKA 1918-1939
Krzyż Srebrny Orderu Wojskowego Virtuti Militari (V klasa) 1920-1921, miedź, nr 4656, wstążka, srebrzenie niemal całkowicie wytarte
1 000 zł
1 000 zł
Medal 3-go Maja, srebro, 30 mm, nr 3243, wstążka nietypowa Medal 3-go Maja, srebro, 30 mm, nr 3243, wstążka nietypowa
1168 POLSKA 1918-1939
Medal 3-go Maja, srebro, 30 mm, nr 3243, wstążka nietypowa
300 zł
600 zł
oficerska odznaka pamiątkowa 77 pułku piechoty, wersja późniejsza na słupku z nakrętką (niesygnowa..
1169 POLSKA 1918-1939
oficerska odznaka pamiątkowa 77 pułku piechoty, wersja późniejsza na słupku z nakrętką (niesygnowaną), srebro, emalia, 40 x 43 mm, Filipow s. 65
600 zł
1 250 zł
oficerska odznaka pamiątkowa 3 pułku saperów, mosiądz emalia, 49.5x39.5 mm, brak nakrętki, rzadka
1170 POLSKA 1918-1939
400 zł
820 zł
odznaka pamiątkowa pilota, mosiądz srebrzony, nr 374, nakrętka sygnowana J. KNEDLER, ładna stara p..
1171 POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa pilota, mosiądz srebrzony, nr 374, nakrętka sygnowana J. KNEDLER, ładna stara patyna
500 zł
620 zł
odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Artylerii w Toruniu, mosiądz srebrzony, 39x29 mm, nakrętka ..
1172 POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Szkoły Podchorążych Artylerii w Toruniu, mosiądz srebrzony, 39x29 mm, nakrętka R.DALKOWSKI / TORUŃ, rzadka
1 250 zł
odznaka pamiątkowa Kursu Wojskowego dla oficerów (Koło Wojskowe na Politechnice Warszawskiej), sre..
1173 POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Kursu Wojskowego dla oficerów (Koło Wojskowe na Politechnice Warszawskiej), srebro, 35.5x24.5 mm, państwowa punca srebra \2\" i imiennik WG w ligat..
1 000 zł
Przysposobienie Wojskowe Odznaka Komendancka, mosiądz, 36x36 mm, emalia, nakrętka W(iktor) GONTARC..
1174 POLSKA 1918-1939
Przysposobienie Wojskowe Odznaka Komendancka, mosiądz, 36x36 mm, emalia, nakrętka W(iktor) GONTARCZYK WARSZAWA / ul. MIODOWA No 19, ładnie zachowany egzemplarz
350 zł
280 zł
odznaka honorowa (gwiazda) O(gólnego) Z(wiązku) P(odoficerów) R(ezerwy), mosiądz srebrzony, nr 36,..
1175 POLSKA 1918-1939
odznaka honorowa (gwiazda) O(gólnego) Z(wiązku) P(odoficerów) R(ezerwy), mosiądz srebrzony, nr 36, emalia, nakrętka niesygnowana, ładnie zachowany egzemplarz
800 zł
odznaka pamiątkowa Wojskowej Straży Kolejowej 1927, mosiądz srebrzony i złocony, 54.5x54.5 mm, ema..
1176 POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Wojskowej Straży Kolejowej 1927, mosiądz srebrzony i złocony, 54.5x54.5 mm, emalia, nakrętka sygnowana S.LIPCZYŃSKI / WARSZAWA, Stela 14.2.27.a, ła..
500 zł
720 zł
odznaka pamiątkowa Związku Obrońców Kresów Wschodnich 1932, (I klasa), biały metal srebrzony, 49x4..
1177 POLSKA 1918-1939
odznaka pamiątkowa Związku Obrońców Kresów Wschodnich 1932, (I klasa), biały metal srebrzony, 49x49 mm, emalia, nr 56, nakrętka sygnowana J(ózef) CHYLIŃSKI / WARSZAWA..
1 000 zł
1 400 zł
pamiątkowy medal byłej armii gen. J. Hallera, brąz, 40 mm, wstążka, rzadki medal z ładną starą pat.. pamiątkowy medal byłej armii gen. J. Hallera, brąz, 40 mm, wstążka, rzadki medal z ładną starą pat..
1178 POLSKA 1918-1939
pamiątkowy medal byłej armii gen. J. Hallera, brąz, 40 mm, wstążka, rzadki medal z ładną starą patyną
300 zł
400 zł
odznaka sołtysa wykonana z Zakładzie Braci Łopieńskich w Warszawie, mosiądz, 56 mm, częściowo wyta..
1179 POLSKA 1918-1939
odznaka sołtysa wykonana z Zakładzie Braci Łopieńskich w Warszawie, mosiądz, 56 mm, częściowo wytarte srebrzenie na Orle, brak nakrętki
400 zł