Aukcja 31 / 9

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Gębarowicz et al- Historja Śląska od najdawniejszych czasów do roku 1400, tom III, 886 str, ilustracje i tablice, w tekście artykułu M. Gumowskiego- Moneta na Śląsku do końca XIV w. Kraków 1936, BNP 2883, twarda oprawa

Numer: 9
Opis: Gębarowicz et al- Historja Śląska od najdawniejszych czasów do roku 1400, tom III, 886 str, ilustracje i tablice, w tekście artykułu M. Gumowskiego- Moneta na Śląsku do końca XIV w. Kraków 1936, BNP 2883, twarda oprawa
Stan: ,
Data sprzedaży: 04-12-2004
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 270 zł
Ilość odsłon: 1254