Aukcja 31 / 6

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Chełmiński-Sammlung polnischer Münzen und Medaillen des Herrn Sigismund von Chełmiński- Szarawka - Otto Helbing München 1904, 136 str. 17 tablic, w tekście zapisane ceny uzyskane, BNP 363, twarda oprawa, półskórek

Numer: 6
Opis: Chełmiński-Sammlung polnischer Münzen und Medaillen des Herrn Sigismund von Chełmiński- Szarawka - Otto Helbing München 1904, 136 str. 17 tablic, w tekście zapisane ceny uzyskane, BNP 363, twarda oprawa, półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 04-12-2004
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 2 050 zł
Ilość odsłon: 1307