Aukcja 31 / 48
USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jahrbuch schlesischen Museums für Kunstgewerbe und Altertümer IX Band , 176 str. 17 tab., ilustracje w tekście, w tekście między innymi H. Seger- Der Münzfund von Schosnitz BNP 1621, F. Friedensburg- Ein Andenken an Thomas Rehdiger BNP 4630, Erwin Hintze- Berliner Privatunternehmer für Eisenkunstguss, Wrocław 1928, oprawa półskórek ze złoceniami, pieczęcie właściowe i ekslibris L. Kokocińskiego
Numer: | 48 |
Opis: | WYDAWNICTWA PERIODYCZNE. Jahrbuch schlesischen Museums für Kunstgewerbe und Altertümer IX Band , 176 str. 17 tab., ilustracje w tekście, w tekście między innymi H. Seger- Der Münzfund von Schosnitz BNP 1621, F. Friedensburg- Ein Andenken an Thomas Rehdiger BNP 4630, Erwin Hintze- Berliner Privatunternehmer für Eisenkunstguss, Wrocław 1928, oprawa półskórek ze złoceniami, pieczęcie właściowe i ekslibris L. Kokocińskiego |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 240 zł |
Cena wywoławcza: | 192 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1717