Aukcja 31 / 48

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004

Jahrbuch schlesischen Museums für Kunstgewerbe und Altertümer IX Band , 176 str. 17 tab., ilustracje w tekście, w tekście między innymi H. Seger- Der Münzfund von Schosnitz BNP 1621, F. Friedensburg- Ein Andenken an Thomas Rehdiger BNP 4630, Erwin Hintze- Berliner Privatunternehmer für Eisenkunstguss, Wrocław 1928, oprawa półskórek ze złoceniami, pieczęcie właściowe i ekslibris L. Kokocińskiego

Numer: 48
Opis: WYDAWNICTWA PERIODYCZNE. Jahrbuch schlesischen Museums für Kunstgewerbe und Altertümer IX Band , 176 str. 17 tab., ilustracje w tekście, w tekście między innymi H. Seger- Der Münzfund von Schosnitz BNP 1621, F. Friedensburg- Ein Andenken an Thomas Rehdiger BNP 4630, Erwin Hintze- Berliner Privatunternehmer für Eisenkunstguss, Wrocław 1928, oprawa półskórek ze złoceniami, pieczęcie właściowe i ekslibris L. Kokocińskiego
Stan: ,
Cena szacunkowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 192 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1555