Aukcja 31 / 40

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

J. Smolik- Prazske grose a jejich dily 1300-1547, 102 str., 5 tablic, Praga 1894, oprawa półskórek

Numer: 40
Opis: J. Smolik- Prazske grose a jejich dily 1300-1547, 102 str., 5 tablic, Praga 1894, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 04-12-2004
Cena szacunkowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena wylicytowana: 360 zł
Ilość odsłon: 665