Aukcja 31 / 38

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Sammlung Wertwürtiger Medaillen an 1737. Erste Woche, 432 str. 64 str. spisu treści, katalog kolekcji medali europejskich, liczne miedzioryty, Norymberga 1737, oprawa półskórek

Numer: 38
Opis: Sammlung Wertwürtiger Medaillen an 1737. Erste Woche, 432 str. 64 str. spisu treści, katalog kolekcji medali europejskich, liczne miedzioryty, Norymberga 1737, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 04-12-2004
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Cena wywoławcza: 960 zł
Cena wylicytowana: 960 zł
Ilość odsłon: 703