Aukcja 31 / 37

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

T. Rewoliński- Katalog Medali religijnych odnoszących się do Kościoła katolickiego, część I i II, 100 + 88 str. 30 tablic, Radom 1887, oprawa półskórek

Numer: 37
Opis: T. Rewoliński- Katalog Medali religijnych odnoszących się do Kościoła katolickiego, część I i II, 100 + 88 str. 30 tablic, Radom 1887, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 04-12-2004
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Ilość odsłon: 740