Aukcja 31 / 35

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

W. I. Petrow- Polskije moniety 992-1842, 36 str., 17 tablic, w tekście cennik monet, Moskwa 1890 (?), twarda oprawa, ekslibris L. Kokocińskiego, BNP-

Numer: 35
Opis: W. I. Petrow- Polskije moniety 992-1842, 36 str., 17 tablic, w tekście cennik monet, Moskwa 1890 (?), twarda oprawa, ekslibris L. Kokocińskiego, BNP-
Stan: ,
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 711