Aukcja 31 / 35
USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
W. I. Petrow- Polskije moniety 992-1842, 36 str., 17 tablic, w tekście cennik monet, Moskwa 1890 (?), twarda oprawa, ekslibris L. Kokocińskiego, BNP-
Numer: | 35 |
Opis: | W. I. Petrow- Polskije moniety 992-1842, 36 str., 17 tablic, w tekście cennik monet, Moskwa 1890 (?), twarda oprawa, ekslibris L. Kokocińskiego, BNP- |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1686