Aukcja 31 / 28

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

I.W. Liubomudrow- Starinnaja cennyja russkija monety, 91 str., ilustracje i wycena w tekście, Sankt-Petersburg 1901, twarda oprawa, zachowana oryginalna okładka

Numer: 28
Opis: I.W. Liubomudrow- Starinnaja cennyja russkija monety, 91 str., ilustracje i wycena w tekście, Sankt-Petersburg 1901, twarda oprawa, zachowana oryginalna okładka
Stan: ,
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 733