Aukcja 31 / 28
USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
I.W. Liubomudrow- Starinnaja cennyja russkija monety, 91 str., ilustracje i wycena w tekście, Sankt-Petersburg 1901, twarda oprawa, zachowana oryginalna okładka
Numer: | 28 |
Opis: | I.W. Liubomudrow- Starinnaja cennyja russkija monety, 91 str., ilustracje i wycena w tekście, Sankt-Petersburg 1901, twarda oprawa, zachowana oryginalna okładka |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1721