Aukcja 31 / 1176

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  ORDERY I ODZNAKI  POLSKA 1918-1939

odznaka pamiątkowa Wojskowej Straży Kolejowej 1927, mosiądz srebrzony i złocony, 54.5x54.5 mm, emalia, nakrętka sygnowana S.LIPCZYŃSKI / WARSZAWA, Stela 14.2.27.a, ładny egzemplarz

Numer: 1176
Opis: POLSKA 1918-1939. odznaka pamiątkowa Wojskowej Straży Kolejowej 1927, mosiądz srebrzony i złocony, 54.5x54.5 mm, emalia, nakrętka sygnowana S.LIPCZYŃSKI / WARSZAWA, Stela 14.2.27.a, ładny egzemplarz
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 04-12-2004
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 720 zł
Ilość odsłon: 755