Aukcja 31 / 1171

USD/PLN: 3.080 | EUR/PLN: 4.150 | data: 04-12-2004
Jesteś w: A31  ORDERY I ODZNAKI  POLSKA 1918-1939

odznaka pamiątkowa pilota, mosiądz srebrzony, nr 374, nakrętka sygnowana J. KNEDLER, ładna stara patyna

Numer: 1171
Opis: POLSKA 1918-1939. odznaka pamiątkowa pilota, mosiądz srebrzony, nr 374, nakrętka sygnowana J. KNEDLER, ładna stara patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 04-12-2004
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 620 zł
Ilość odsłon: 643