Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  ŚREDNIOWIECZE  NIEMCY
58 NIEMCY
Emden-hrabia Hermann von Kalvelage-Ravensberg 1020-1051, denar, Aw: Popiersie w prawo i napis HE..MON, Rw: Krzyż dwunitkowy, na nim poziomo nazwa miasta AHHTHON (Amut..
150 zł
170 zł
Jever-książę Ordulf 1059-1071, denar, Aw: Popiersie na wprost w koronie i napis w otoku (nieczytel.. Jever-książę Ordulf 1059-1071, denar, Aw: Popiersie na wprost w koronie i napis w otoku (nieczytel..
59 NIEMCY
Jever-książę Ordulf 1059-1071, denar, Aw: Popiersie na wprost w koronie i napis w otoku (nieczytelny), Rw: Krzyż równoramienny, w polach 4 kulki, nieczytelny napis w ..
150 zł
220 zł
Meklemburgia, XIV w., brakteat; Gryf kroczący w lewo, 12 mm, patyna
60 NIEMCY
125 zł
Meklemburgia-Szwerin- Magnus i Baltazar 1480-1503, szyling, Aw: Długi krzyż a na nim tarcza herbow.. Meklemburgia-Szwerin- Magnus i Baltazar 1480-1503, szyling, Aw: Długi krzyż a na nim tarcza herbow..
61 NIEMCY
Meklemburgia-Szwerin- Magnus i Baltazar 1480-1503, szyling, Aw: Długi krzyż a na nim tarcza herbowa, napis w otoku DVCES MAGNOPOLENS, Rw: Tarcza herbowa i napis MONET..
100 zł
290 zł