Aukcja nr 27
USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
913 | ŚLĄSK księstwo legnicko-brzeskie, Jerzy Rudolf 1611-1653, medal niedatowany (1612-13) Aw: Popiersie księcia w ozdobnej zbroi z szarfą na piersi i napis w otoku GEORG RUDOLF.. |
II- EF- |
6 000 zł 6 100 zł
914 | ŚLĄSK medal religijny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Popiersie Chrystusa w koronie cierniowej, dookoła wieniec z chmurek i aniołków i napis w otoku EGO SUM VIA VERITAS ET VI.. |
800 zł | |
915 | ŚLĄSK medal chrzcielny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Chrystus z dzieckiem w ramionach, wokół trójka dzieci, napis w otoku LASSET DIE KINDLEIN..u dołu I. B., Rw: Kapłan z tr.. |
1 000 zł | |
916 | ŚLĄSK medal wrocławskiego Towarzystwa Dwunastorocznych sygn. Wiesiner Breslau 1896 r., Aw: Budynek resursy, powyżej tarcza z XII podtrzymywana przez dwa anioły, w odcinku d.. |
I- UNC- |
125 zł 160 zł