Aukcja nr 27

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  MEDALE  ŚLĄSK
księstwo legnicko-brzeskie, Jerzy Rudolf 1611-1653, medal niedatowany (1612-13) Aw: Popiersie księ.. księstwo legnicko-brzeskie, Jerzy Rudolf 1611-1653, medal niedatowany (1612-13) Aw: Popiersie księ..
913 ŚLĄSK
księstwo legnicko-brzeskie, Jerzy Rudolf 1611-1653, medal niedatowany (1612-13) Aw: Popiersie księcia w ozdobnej zbroi z szarfą na piersi i napis w otoku GEORG RUDOLF..
6 000 zł
6 100 zł
medal religijny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Popiersie Chrystusa w koronie cierniowej, dookoła wi.. medal religijny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Popiersie Chrystusa w koronie cierniowej, dookoła wi..
914 ŚLĄSK
medal religijny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Popiersie Chrystusa w koronie cierniowej, dookoła wieniec z chmurek i aniołków i napis w otoku EGO SUM VIA VERITAS ET VI..
800 zł
medal chrzcielny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Chrystus z dzieckiem w ramionach, wokół trójka dzie.. medal chrzcielny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Chrystus z dzieckiem w ramionach, wokół trójka dzie..
915 ŚLĄSK
medal chrzcielny autorstwa Jana Buchheima, Aw: Chrystus z dzieckiem w ramionach, wokół trójka dzieci, napis w otoku LASSET DIE KINDLEIN..u dołu I. B., Rw: Kapłan z tr..
1 000 zł
medal wrocławskiego Towarzystwa Dwunastorocznych sygn. Wiesiner Breslau 1896 r., Aw: Budynek resur.. medal wrocławskiego Towarzystwa Dwunastorocznych sygn. Wiesiner Breslau 1896 r., Aw: Budynek resur..
916 ŚLĄSK
medal wrocławskiego Towarzystwa Dwunastorocznych sygn. Wiesiner Breslau 1896 r., Aw: Budynek resursy, powyżej tarcza z XII podtrzymywana przez dwa anioły, w odcinku d..
125 zł
160 zł