Aukcja 27 / 864

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  MEDALE  POLSKA

Tadeusz Kościuszko -medal autorstwa Wojciecha Głowackiego wybity z okazji setnej rocznicy Powstania Kościusz- kowskiego 1894 r., Aw: Półpostać Kościuszki ze wzniesioną szablą i napis w otoku, Rw: Szlachcic i kosynier trzyma- jący tarczę z orłem, u dołu 1794, z lewej sygn. W. GŁOWACKI KRAKÓW, brąz 30 mm, zdjęcie na 120 stronie

Numer: 864
Opis: POLSKA. Tadeusz Kościuszko -medal autorstwa Wojciecha Głowackiego wybity z okazji setnej rocznicy Powstania Kościusz- kowskiego 1894 r., Aw: Półpostać Kościuszki ze wzniesioną szablą i napis w otoku, Rw: Szlachcic i kosynier trzyma- jący tarczę z orłem, u dołu 1794, z lewej sygn. W. GŁOWACKI KRAKÓW, brąz 30 mm, zdjęcie na 120 stronie
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 30-11-2002
Cena szacunkowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 80 zł
Cena wylicytowana: 80 zł
Ilość odsłon: 826