Aukcja 27 / 857

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  MEDALE  POLSKA

Michał Nowodworski, medal autorstwa Ignacego Łopieńskiego wybity w 1888 r. z okazji 25-lecia pracy redakto- rskiej w Przeglądzie Katolickim, Aw: Popiersie kanonika w lewo i napis, sygn. I. Ł. 88, Rw: Pod gwiazdą napis poziomy PERFIDOS COMPESCVIT FIDELIVM ANIMOS EREXIT AD.., H-Cz. 8114, brąz 50 mm, patyna

Numer: 857
Opis: POLSKA. Michał Nowodworski, medal autorstwa Ignacego Łopieńskiego wybity w 1888 r. z okazji 25-lecia pracy redakto- rskiej w Przeglądzie Katolickim, Aw: Popiersie kanonika w lewo i napis, sygn. I. Ł. 88, Rw: Pod gwiazdą napis poziomy PERFIDOS COMPESCVIT FIDELIVM ANIMOS EREXIT AD.., H-Cz. 8114, brąz 50 mm, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 30-11-2002
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 788