Aukcja 27 / 845
USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jan Długosz- medal autorstwa W. Głowackiego 1880 r., Aw: Głowa w czepcu w prawo i napis, Rw: W wieńcu otwarta księga z napisem KRONIKA i napis w otoku PAMIĄTKA OBCHODU 400 LET. ROCZNICY ŚMIERCI W KRAKOWIE D.19/5 1880 r., H-Cz. 8064, brąz 34 mm, patyna
Numer: | 845 |
Opis: | POLSKA. Jan Długosz- medal autorstwa W. Głowackiego 1880 r., Aw: Głowa w czepcu w prawo i napis, Rw: W wieńcu otwarta księga z napisem KRONIKA i napis w otoku PAMIĄTKA OBCHODU 400 LET. ROCZNICY ŚMIERCI W KRAKOWIE D.19/5 1880 r., H-Cz. 8064, brąz 34 mm, patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 30-11-2002 |
Cena szacunkowa: | 100 zł |
Cena wywoławcza: | 80 zł |
Cena wylicytowana: | 150 zł |
Ilość odsłon: 909