Aukcja 27 / 822

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  MEDALE  POLSKA

medal koronacyjny Stanisława Augusta Poniatowskiego autorstwa T. Pingo, 1764 r., Aw: Ufryzowana głowa króla w prawo i napis w otoku, sygn. T. PINGO F, Rw: Korona królewska na tle promieni i napis w otoku HANC IVSSIT FORTVNA HERERI, w odcinku EL. VN VOCE VII SEPT CORON. XXV NOV MDCCLXIV Racz. 487, H-Cz. 3027 R1, srebro 34 mm, uszkodzone tło na rewersie

Numer: 822
Opis: POLSKA. medal koronacyjny Stanisława Augusta Poniatowskiego autorstwa T. Pingo, 1764 r., Aw: Ufryzowana głowa króla w prawo i napis w otoku, sygn. T. PINGO F, Rw: Korona królewska na tle promieni i napis w otoku HANC IVSSIT FORTVNA HERERI, w odcinku EL. VN VOCE VII SEPT CORON. XXV NOV MDCCLXIV Racz. 487, H-Cz. 3027 R1, srebro 34 mm, uszkodzone tło na rewersie
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 30-11-2002
Cena szacunkowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena wylicytowana: 190 zł
Ilość odsłon: 1254