Aukcja 27 / 60

USD/PLN: 3.970 | EUR/PLN: 3.940 | data: 30-11-2002
Jesteś w: A27  ŚREDNIOWIECZE  NIEMCY

Meklemburgia, XIV w., brakteat

Numer: 60
Opis: NIEMCY. Meklemburgia, XIV w., brakteat; Gryf kroczący w lewo, 12 mm, patyna
Stan: III, Very Fine
Cena szacunkowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 596