Aukcja nr 25
USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
99 | ŚLĄSK / Księstwo ziębickie brakteat miejski XV w., Ziębice; Gotycka litera M, Fbg 377(725), patyna |
125 zł 500 zł
100 | ŚLĄSK / Księstwo ziębickie Śląsk, Henryk I lub II 1201-1241, brakteat typu ratajskiego; Głowa, w otoku imitacja napisu, Fbg. 69 (528), 0.14 g |
500 zł 520 zł
101 | ŚLĄSK / Księstwo ziębickie Dolny Śląsk, 2 połowa XIII w., obol lub brakteat zredukowany; Głowa byka, Fbg 762 (podobny), 0.17 g, piękny egzemplarz, bardzo wyraźna głowa byka nie występująca na i.. |
300 zł 360 zł
102 | ŚLĄSK / Księstwo ziębickie Dolny Śląsk lub Dolne Łużyce, brakteat; Figura w kształcie litery V, u góry listki, Bahr.-Niederlausitz 56, 21 mm, 0.37 g, piękny egzemplarz z patyną |
II- EF- |
350 zł |