Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK  Księstwo opolskie
brakteat XV w., Orzeł, Fbg 483 0.22 g, patyna
90 ŚLĄSK / Księstwo opolskie
100 zł
80 zł