Aukcja nr 25

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  ŚREDNIOWIECZE  ŚLĄSK
brakteat miejski, Świdnica XIV w.; Głowa dzika w prawo, powyżej litera S, Fbg 357(703), rzadki
94 ŚLĄSK / Księstwo świdnickie
150 zł
2 500 zł
brakteat miejski, Świdnica XIV w.; Głowa dzika w prawo, Fbg. 358 (704)
95 ŚLĄSK / Księstwo świdnickie
125 zł
Wacław IV 1378-1419, halerz, Aw: Lew w ramce, Rw: Orzeł śląski w ramce, Fbg 97(553) Wacław IV 1378-1419, halerz, Aw: Lew w ramce, Rw: Orzeł śląski w ramce, Fbg 97(553)
96 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie
Wacław IV 1378-1419, halerz, Aw: Lew w ramce, Rw: Orzeł śląski w ramce, Fbg 97(553)
200 zł
410 zł
Zygmunt Luksemburczyk 1419-1437, halerz, Aw: Głowa św. Jana, w otoku napis, Rw: Lew czeski, poniże.. Zygmunt Luksemburczyk 1419-1437, halerz, Aw: Głowa św. Jana, w otoku napis, Rw: Lew czeski, poniże..
97 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie
Zygmunt Luksemburczyk 1419-1437, halerz, Aw: Głowa św. Jana, w otoku napis, Rw: Lew czeski, poniżej pierścień, Fbg. 100 a (554 a)
150 zł
150 zł
Zygmunt Luksemburczyk 1419-1437, halerz miejski po roku 1431, Namysłów, Aw: Korona, w otoku litery.. Zygmunt Luksemburczyk 1419-1437, halerz miejski po roku 1431, Namysłów, Aw: Korona, w otoku litery..
98 ŚLĄSK / Księstwo wrocławskie
Zygmunt Luksemburczyk 1419-1437, halerz miejski po roku 1431, Namysłów, Aw: Korona, w otoku litery N-M-C, Rw: Kroczący lew, Fbg 306(686), rzadki
200 zł
160 zł
brakteat miejski XV w., Ziębice; Gotycka litera M, Fbg 377(725), patyna
99 ŚLĄSK / Księstwo ziębickie
125 zł
500 zł
Śląsk, Henryk I lub II 1201-1241, brakteat typu ratajskiego; Głowa, w otoku imitacja napisu, Fbg. ..
100 ŚLĄSK / Księstwo ziębickie
Śląsk, Henryk I lub II 1201-1241, brakteat typu ratajskiego; Głowa, w otoku imitacja napisu, Fbg. 69 (528), 0.14 g
500 zł
520 zł
Dolny Śląsk, 2 połowa XIII w., obol lub brakteat zredukowany; Głowa byka, Fbg 762 (podobny), 0.17 ..
101 ŚLĄSK / Księstwo ziębickie
Dolny Śląsk, 2 połowa XIII w., obol lub brakteat zredukowany; Głowa byka, Fbg 762 (podobny), 0.17 g, piękny egzemplarz, bardzo wyraźna głowa byka nie występująca na i..
300 zł
360 zł
Dolny Śląsk lub Dolne Łużyce, brakteat; Figura w kształcie litery V, u góry listki, Bahr.-Niederla..
102 ŚLĄSK / Księstwo ziębickie
Dolny Śląsk lub Dolne Łużyce, brakteat; Figura w kształcie litery V, u góry listki, Bahr.-Niederlausitz 56, 21 mm, 0.37 g, piękny egzemplarz z patyną
350 zł