Aukcja 25 / 800

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  WĘGRY

medalik podróżny XVIII w., Aw: Święty Jerzy na koniu walczący ze smokiem, napis w otoku S. GEORGIVS EQVITVS PATRONVS, Rw: Okręt na wzburzonym morzu i napis IN TEMPESTATE SECVRITAS, złoto, 20 mm, 2.45 g, dwie punce

Numer: 800
Opis: WĘGRY. medalik podróżny XVIII w., Aw: Święty Jerzy na koniu walczący ze smokiem, napis w otoku S. GEORGIVS EQVITVS PATRONVS, Rw: Okręt na wzburzonym morzu i napis IN TEMPESTATE SECVRITAS, złoto, 20 mm, 2.45 g, dwie punce
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 27-10-2001
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 200 zł
Ilość odsłon: 1448