Aukcja 25 / 791

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  NIEMCY

medal autorstwa Loosa wybity z okazji zawarcia pokoju w Paryżu 1814 r., Aw: Popiersie króla pruskiego w prawo i napis w otoku, sygn. LOOS, Rw: Orzeł w wieńcem w dziobie siedzący na symbolach rolnictwa, nauki i sztuki, napis w otoku, srebro, 37 mm, patyna

Numer: 791
Opis: NIEMCY. medal autorstwa Loosa wybity z okazji zawarcia pokoju w Paryżu 1814 r., Aw: Popiersie króla pruskiego w prawo i napis w otoku, sygn. LOOS, Rw: Orzeł w wieńcem w dziobie siedzący na symbolach rolnictwa, nauki i sztuki, napis w otoku, srebro, 37 mm, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 280 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 927