Aukcja 25 / 784
USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
medal sygn. A. W. na zaślubiny Marii Amalii austriackiej z Franciszkiem Bourbonem, księciem Parmy 1769 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku M. AMA. FERD. BOR. PARM. D. NUP., Rw: Pod palmą z herbami Austrii i Parmy dwie postacie i napis w otoku FELICI NEXV, w odcinku NVIT CEL. VIND. ROC.... MDCCLXIX, srebro, 26 mm, 4.0 g
Numer: | 784 |
Opis: | AUSTRIA. medal sygn. A. W. na zaślubiny Marii Amalii austriackiej z Franciszkiem Bourbonem, księciem Parmy 1769 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku M. AMA. FERD. BOR. PARM. D. NUP., Rw: Pod palmą z herbami Austrii i Parmy dwie postacie i napis w otoku FELICI NEXV, w odcinku NVIT CEL. VIND. ROC.... MDCCLXIX, srebro, 26 mm, 4.0 g |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 200 zł |
Cena wywoławcza: | 160 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1098