Aukcja 25 / 747

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA

III Zjazd Lekarzy i Przyrodników-medal autorstwa M. Kurnatowskiego, 1881 r., Aw: W potrójnej obwódce napis poziomy ZJAZD III.., Rw: Na tle promieni symbole sztuki lekarskiej i napis PRZYRODNICY I LEKA- RZE POLSCY, u dołu sygn. M. KURNATOWSKI, H-Cz.7992, brąz, 36 mm, patyna

Numer: 747
Opis: POLSKA. III Zjazd Lekarzy i Przyrodników-medal autorstwa M. Kurnatowskiego, 1881 r., Aw: W potrójnej obwódce napis poziomy ZJAZD III.., Rw: Na tle promieni symbole sztuki lekarskiej i napis PRZYRODNICY I LEKA- RZE POLSCY, u dołu sygn. M. KURNATOWSKI, H-Cz.7992, brąz, 36 mm, patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 796