Aukcja 25 / 736

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA

Leon Sapieha- medal autorstwa C. Radnitzkiego 1858 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku wewnętrznym

Numer: 736
Opis: POLSKA. Leon Sapieha- medal autorstwa C. Radnitzkiego 1858 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku wewnętrznym; LEONOWI SAPIEŻE, w otoku zewnętrznym: PREZES: TOW: KREDYT:.., Rw: Siedząca kobieta z atrybutami przemysłu, handlu i rolnictwa, napis w otoku WDZIĘCZNI ZIOMKOWIE MDCCCLVIII, H-Cz.4036, srebro, 104.89 g., piękny stan zachowania i patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 27-10-2001
Cena szacunkowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 1 120 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ilość odsłon: 1314