Aukcja 25 / 734

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA

Feliks Łubieński- medal autorstwa Minheymera 1848 r., Aw: Popiersie w lewo i sygn. u dołu, Rw: Napis pozio- my w wieńcu laurowo-dębowym: MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI DO ROKU 1814.., H-Cz.3939 R, brąz, 42 mm, patyna

Numer: 734
Opis: POLSKA. Feliks Łubieński- medal autorstwa Minheymera 1848 r., Aw: Popiersie w lewo i sygn. u dołu, Rw: Napis pozio- my w wieńcu laurowo-dębowym: MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI DO ROKU 1814.., H-Cz.3939 R, brąz, 42 mm, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 27-10-2001
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 160 zł
Ilość odsłon: 497