Aukcja 25 / 733

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA

Joachim Lelewel- medal autorstwa Veyrata 1847 r., Aw: Popiersie w prawo i sygn. VEYRAT F., Rw: Napis poziomy w kilku wierszach LES NUMISMATES A LEUR ILLUSTRE MAITRE J. LELEWEL, NE A VAR- SOVIE, H-Cz. 3931, brąz, 50 mm, patyna

Numer: 733
Opis: POLSKA. Joachim Lelewel- medal autorstwa Veyrata 1847 r., Aw: Popiersie w prawo i sygn. VEYRAT F., Rw: Napis poziomy w kilku wierszach LES NUMISMATES A LEUR ILLUSTRE MAITRE J. LELEWEL, NE A VAR- SOVIE, H-Cz. 3931, brąz, 50 mm, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 27-10-2001
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 480 zł
Ilość odsłon: 1327