Aukcja 25 / 729

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA

medal nagrodowy autorstwa Ksawerego Stuckharta, Aw: Popiersie Aleksandra I w prawo i napis w otoku, sygn. u dołu na obrzeżu. Rw: Trzy kobiety w strojach antycznych- personifikacje malarstwa, architektury i rzeżby, napis u góry INGENIO ET ART, sygn. na obrzeżu, H-Cz.3589 R2, brąz 52 mm, medal przyznawany artystom na wystawach krajowych, patyna

Numer: 729
Opis: POLSKA. medal nagrodowy autorstwa Ksawerego Stuckharta, Aw: Popiersie Aleksandra I w prawo i napis w otoku, sygn. u dołu na obrzeżu. Rw: Trzy kobiety w strojach antycznych- personifikacje malarstwa, architektury i rzeżby, napis u góry INGENIO ET ART, sygn. na obrzeżu, H-Cz.3589 R2, brąz 52 mm, medal przyznawany artystom na wystawach krajowych, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 27-10-2001
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 410 zł
Ilość odsłon: 489