Aukcja 25 / 725

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MEDALE I PLAKIETY  POLSKA

medal koronacyjny Augusta III autorstwa H. P. Groskurta wybity w 1734 r., Aw: Popiersie w zbroi i peruce w prawo i napis w otoku, sygn. u dołu H. P. GROSKVRT, Rw: Scena koronacji, napis w otoku CONCORDIBUS LIBERAE GENTIS SUFFRAGIIS, w odcinku: ELECT:V. OCT. MDCCXXXIII, CORONATUS XVII:IAN: MDCCXXXIV, H-Cz.2751, Racz.370, srebro, 55 mm, 58.09 g, piękna stara patyna

Numer: 725
Opis: POLSKA. medal koronacyjny Augusta III autorstwa H. P. Groskurta wybity w 1734 r., Aw: Popiersie w zbroi i peruce w prawo i napis w otoku, sygn. u dołu H. P. GROSKVRT, Rw: Scena koronacji, napis w otoku CONCORDIBUS LIBERAE GENTIS SUFFRAGIIS, w odcinku: ELECT:V. OCT. MDCCXXXIII, CORONATUS XVII:IAN: MDCCXXXIV, H-Cz.2751, Racz.370, srebro, 55 mm, 58.09 g, piękna stara patyna
Stan: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-10-2001
Cena szacunkowa: 2 750 zł
Cena wywoławcza: 2 200 zł
Cena wylicytowana: 3 550 zł
Ilość odsłon: 1298